Supertorba do szkoły

Kategorie: Bez kategorii

Odwieczny dylemat: szkolny tornister ma być wygodny i bezpieczny dla kręgosłupa czy modny i pojemny wreszcie został rozwiązany.


Torbę, którą dziś prezentuję, można kupić w wersji „plecakowej”, jak i standardowej, z paskiem na ramię. Najważniejsze jest jednak to, co mieści się wewnątrz, a mianowicie niezliczona liczba przegródek, kieszeni i zaczepów. Bag of Holding jest tak naprawdę rozwiązaniem wszelkich problemów uczniów, zwłaszcza szkół ponadgimnazjalnych i studentów, dotyczących wielofunkcyjnego gadżetu, do którego zmieszczą „niemal wszystko”, a przy tym niezwykle trwałym.

Torba przeszła pomyślnie test stosowany przez moją żonę dla tego typu sprzętu. Uważa ona bowiem, że podręczna torba jest praktyczna i warto ją kupić, jeśli zmieści się do niej… arbuz.
Skoro producent prezentowanego gadżetu przewidział stosowne miejsce nawet dla przedmiotów wielkości 17-ca-lowego laptopa, to posegregowanie książek, zeszytów, piórnika, dodatkowych pomocy naukowych nie będzie problemem. Oddzielne, bezpieczne miejsce przewidziano nawet na tablet, telefon itd., itp. Cena w aktualnej promocji – ok. 120 zł. Sławomir Cichy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*