Jedyny transfer, który może uratować Górnika to…

Kategorie: Bez kategorii

Tagi: , , , , , ,

Trzy nasze kluby znajdą się w grupie mistrzowskiej,  a  jeden z nich będzie się bił o europejskie puchary i osiągnie cel. Nie wierzycie? No to się zdziwicie – powiedział  Zdzisław Kręcina, gdy rozmawialiśmy 18 lipca o tym, na co będzie stać śląskie kluby w nadchodzącym, czyli obecnie trwającym sezonie.

Od tego czasu minęły cztery miesiące, a przede wszystkim  piłkarze ekstraklasy rozegrali szesnaście kolejek. No i  co? Wystarczy spojrzeć na tabelę, by przekonać się, że wizja byłego sekretarza generalnego PZPN i jednej z najpopularniejszych postaci piłkarskiego światka jest bliska materializacji. Bijący się o puchary Piast, wchodzący do czołówki Ruch oraz uparcie walczące o pokonanie linii oddzielającej mocnych od słabych Podbeskidzie to przecież graficzny zapis tamtego wywiadu.

Jasne, że do końca rozgrywek zostało jeszcze sporo czasu i  wiele może się zmienić. Jednak ci, którzy wtedy faktycznie śmiali się z tamtej prognozy na  pewno mają o czym myśleć. Po raz kolejny potwierdziło się, że Zdzisław Kręcina to człowiek wielu talentów, także tych nadprzyrodzonych, di których wszak należy i jasnowidztwo.

Na miejscu właścicieli Górnika, którym pieniędzy na mnożenie etatów w zarządzie  najwyraźniej nie brakuje, za wszelką cenę próbowałbym ściągnąć na Roosevelta właśnie imć Kręcinę. Bo wygląda na to, że klub z Zabrza ocalić przed  spadkiem może już tylko cudotwórca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*