Legia – Górnik – zapowiydź relacji live

Kategorie: Bez kategorii

Tym razym „Szpilym Miesiōnca” bydzie pojedynek ekip z piyrszego i ostatnigo placu w ekstaraklasowej tabeli. To jednak niy znaczy, że braknie emocji i już znōmy wynik. Szpile Legii z Górnikiym to na dyć dycki coś wyjōntkowego…

Forgot niy z telkōm perspektywōm i niy z telkim widokiym w tabeli powinno sie czakać na telki szlagier. Sytuacjo Górnika i Legii downych głównych rywali w grze ô majstra je durś inkszo. Latoś ô nojlepsze place bydōm szpilać yno Warszawioki. Synkōw z Zobrzo czeko ciynżko walka ô to coby niy sfurgōnć z ekstraklasy. Przikro sprawa, ale telki sōm tera realia.

W kożdym razie niy zostowo nōm nic inkszego jak liczyć na dobry szpil. Fandzolyni ô różnicach w tabeli musi skōńczyć sie przed piyrszym gwizdkiym w sobota. Potym liczyć bydzie sie już yno fusbal. Legii tyz idzie wklupać i mogōm to zrobić nawet skozani na porażka „boroczki”, co udowodniyła w tym tydniu drużyna z Niecieczy (wygrali u sia 3:0!).

Relacjo minuta po minucie ze „Szpilu Miesiōnca” sztartuje w sobota szwierć na 9 wieczōr (20:15) na internecowej zajcie DZ. Bydźcie samek!