Szpil ô majstra LIVE!

Kategorie: Bez kategorii

Styknie podziwać sie na tabela ekstraklasy i tak rychtyk niedzielnego szpilu niy trza już wiyncyj reklamować. Po niedzieli mono i sytuacjo bydzie sztyjc ôtwarto, ale tyn, kiery wygro bydzie ô wielki krok bliżyj majstra. Legia vs Piast. Już niy idzie sie doczkać…

Do kōńca sezōnu 3 kolejki, ale kluczowy mōmynt przidzie już w tyn weekend. Jeszcze niydowno w Gliwicach niy godali radzi ô grze ô majstra. Terozki żodyn sie już niy bawi w ciuciu-babka. Piast jedzie do Warszawy po 3 punkty, inkszego cylu mieć ni moge. Drugi plac na kōniec sezōnu bōłby wielkim sukcesym, ale kej je sie tak blisko to szmaki rosnōm. Synki z Gliwic stojōm przed życiowōm szansōm. Kto niy chciołby zagrać w telkim szpilu i naklupać Legii?

Zaglōndani na piyrszy lepszy ańfachowy szpil ekstraklasy to nikiedy forgot jakoś zorta umartwiyń. To jednak niy tyczy sie niedzielnego szpilu w Warszawie. Tamek emocji niy braknie, bo być muszōm. Te emocje czytelnicy internecowego DZ jak zawsze w ramach Szpilu Miesiōnca bydōm mieli serwowane minuta po minucie, wartko, kōnkretnie i durś po ślōnsku!

Zapraszōm fest. Niedziela 08.05.2016 r., godzina 6 we wieczōr (18:00, a nawet chwila pryndzyj)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*