Carbon for Twitter zaktualizowany. Nareszcie

Kategorie: Aplikacje

Tagi: , , , ,

Carbon to mobilny klient Twittera, który swego czasu zrobił furorę na systemie Palma, czyli webOS, a później także na Windows Phone. Nic więc dziwnego, że aplikacja stworzona przez Dots & Lines miała już swoje grono fanów jeszcze zanim pojawiła się w sklepie Play.  Carbon for Twitter androidowej społeczności został udostępniony na początku roku. Niestety, w dość surowej formie. Teraz, po sześciu miesiącach, pojawiła się wreszcie duża aktualizacja.

2013-07-13 20.36.22

Czy warto było czekać? Na to wygląda. Changelog jest długi, bo aktualizacja do wersji 1.2 wniosła wiele zmian i ulepszeń. Po pierwsze, mamy teraz efektownie wyglądający widżet w rozmiarze 4×1, z którego możemy wejść do aplikacji, wpisać tweeta, zrobić zdjęcie, bądź użyć wyszukiwarki. Po drugie – i to jedna z najważniejszych zmian – jest wewnętrzna przeglądarka, aplikacja odtwarza także wideo. Co dalej? Wyszukiwarka osób, opcje zmiany czcionki, opcje stylu w cytacie, nowy ekran Image Viewer, deweloper dodał ponadto opcję „zapisz zdjęcia” (a także opcję uploadu do Twitpic). Można ustawić częstotliwość powiadomień (niestety, tylko wzmianki i wiadomości) od 5 do 120 minut, jest też opcja włączenia/wyłączenia obrazów i wideo w timeline, ponadto wprowadzono sporo innych ulepszeń poprawiających szybkość i stabilność aplikacji.

Co ważne, deweloper obiecał, że Carbon for Twitter będzie stale rozwijany, a kolejne aktualizacje będą wprawdzie mniejsze, ale za to częste. Oby aplikacja nie podzieliła losu Falcona Pro, który wskutek restrykcyjnych ograniczeń Twittera został usunięty ze sklepu Play.

Carbon for Twitter można pobrać za darmo w sklepie Play.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*