Kilka tygodni temu Dennis Woodside z Motoroli, podczas konferencji D11, podkręcił atmosferę wokół najnowszego smartfona z logo Google, Moto X mówiąc: – Mam w kieszeni, ale nie mogę pokazać. Zupełnie niedawno były CEO Google, Eric Schmidt, dał się przyłapać, gdy rozmawiał przez Moto X, teraz zaś wyciekła reklama kanadyjskiej sieci Rogers. Moto X nadchodzi.

07/11/2013 Sun Valley Allen and Company Conference

Zdjęcie: bgr.com

Wideo pokazuje wreszcie z bliska, jak wygląda jedno z najbardziej oczekiwanych tegorocznych urządzeń, eksponuje jego funkcje, a na dodatek zapowiada jego premierę – na sierpień. Wygląda także na to, że nie powinniśmy oczekiwać powalającej specyfikacji, jednak w zamian Google skoncentrowało się na funkcjach Moto X, głównie poleceniach głosowych. Reklama pokazuje, że na samo hasło „Google Now” system będzie wykonywał polecenia i to bez potrzeby dotykania urządzenia. Być może smartfon zadebiutuje z nową wersją systemu Android (5.0, kodowa nazwa Key Lime Pie).

Aktualizacja:

Po kolejnych wyciekach wiemy już, że w w dniu premiery smartfon działać będzie jednak na Androidzie 4.3. Mówi się także o tym, że Moto X napędzana będzie czterordzeniowym układem Qualcomm Snapdragon 600.

 

Komentarze (2):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*