large04

Po informacjach sprzed kilku tygodni wydawało się, że nowy flagowiec LG, model G2, bardzo szybko dostanie Androida 4.4, a wśród „przecieków” pojawił się nawet termin grudniowy. Tymczasem najnowsze informacje sugerują, że użytkownicy LG G2 na aktualizację do KitKata będą musieli jednak jeszcze poczekać.

Jak długo? Informacje z Kanady dają pewną podpowiedź. Na stronie mobilesyrup.com możemy dowiedzieć się, kiedy kanadyjscy właściciele LG G2 mogą spodziewać się aktualizacji:

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że LG obiecuje aktualizację do Androida 4.4 dla swojego flagowego smartfona G2 pod koniec Q1 2014 roku, albo w pobliżu końca marca.”

A kiedy nowe oprogramowanie dostępne będzie w Europie? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak informacje z Kanady mniej więcej sugerują już, czego można się spodziewać. Niestety.

A konkurencja nie śpi. Angielski i amerykański oddział HTC potwierdziły już kolejną aktualizację modelu One na styczeń, a Sony oficjalnie przedstawiło listę smartfonów (i tablet), które – również w styczniu – dostaną Androida 4.4. To Xperia Z1, Xperia Z Ultra, Xperia Z, Xperia ZL oraz Xperia Tablet Z.

Komentarze (4):

 1. Avatar
  Analyst

  No muszą do ładnie przetestować działanie nowego systemu i dostosować do LG G2. Żeby nie było potem że coś nie działa. A inni producenci mogą obiecać a i tak muszą dokładnie sprawdzić więć taka gadka że będą szybsi jest bezpodstawna.

 2. Avatar
  Marco

  Moim zdaniem aktualizacja oprogramowania to też poprawa funkcjonalności i szansa na podłatanie dziur 😛
  G2 ma nowego androida z którym naprawdę świetnie sobie radzi. Nie warto nawet walczyć z jakimś modowanym software.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*