S

Aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean dla Galaxy S III Samsung wypuścił już jakiś czas temu, ja jednak mam urządzenie z sieci T-Mobile, więc na nową wersję systemu musiałem trochę poczekać. Aktualizacja dostępna jest od wtorku, 14 stycznia.

Oczywiście wraz z oprogramowaniem Samsunga pojawiło się trochę aplikacji pochodzących z T-Mobile, które jednak szybko odinstalowałem lub wyłączyłem. Przypomnę tylko kilka najważniejszych nowości, które przyniósł Android 4.3 Jelly Bean przygotowany przez Samsunga. SGS III wspiera teraz Galaxy Gear, urządzenie pracuje znacznie szybciej (TRIM Support), podstawowe elementy interfejsu użytkownika są takie, jak w Galaxy S 4, jest nowa klawiatura Samsunga, zaktualizowane zostały sterowniki procesora graficznego (poprawiły się wyniki benchmarków), jest nowy lockscreen, nowe tryby ekranu (Dostosuj wyświetlanie i Profesjonalne zdjęcie), tryb głośnomówiący (Driving Mode), funkcja umożliwiająca przeniesienie aplikacji na kartę pamięci, nowy tryb aparatu Dźwięk i obraz, przebudowany interfejs w Ustawieniach, nowe dodatki w panelu powiadomień, nowe aplikacje Kalkulator, Zegar, Kontakt, Galeria, Muzyka, nowy S-Voice.

Choć SGS III jest moim urządzeniem rezerwowym będę teraz po niego sięgał częściej – smartfon odżył bowiem wyraźnie, również interfejs wygląda znacznie lepiej. Szkoda tylko, że Samsung nie zdecydował się na zastosowanie tego samego oprogramowania w aparacie, jakie jest w Galaxy S 4. Co sądzicie o aktualizacji SGS III?

Twitter: @G_Lisiecki  

Komentarze (6):

  1. Avatar
    studnia

    ja posiadam galaxy s III z androidem 4.1.2 i mam na aktualizacji automatycznej i nie pokazuje mi ze jest mozliwosc wgrania androida 4.3 jelly bean wie ktos dlaczego?

  2. Avatar
    Sandra

    Miałam androida 4.1 i był dla mnie lepszy pod względem pisania wiadomości. Nie dość że się zacina , to gdy piszę SMS proponuje mi słowa których nie chcę i gdy ich nie wybiorę to i tak zmienia napisane przeze mnie słowo w proponowane. Udręka !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*