20131005_142946 (1024x768)

Dla użytkowników smartfonów jedną z najważniejszych informacji jest termin udostępnienia przez producenta nowego firmware. Czy najnowsze informacje o aktualizacji do Androida 4.4.2 dla Xperii Z1, Xperii Z1 Compact oraz Xperii Z Ultra okażą się prawdziwe?

Portal Xperia Blog – powołując się na francuskiego operatora SFR – poinformował, że trzy modele Sony: Xperia Z1, Xperia Z1 Compact oraz Xperia Z Ultra otrzymają najnowsze oprogramowanie (Android KitKat w wersji 4.4.2) w kwietniu. Dla Xperii Z jest już natomiast dostępny Android Jelly Bean w wersji 4.3, a jeszcze w marcu Androida Jelly Bean, również w wersji 4.3, powinny otrzymać dwa kolejne modele: Xperia SP oraz Xperia T.

Przypadek Xperii Z jest zresztą dość ciekawy – niedawno bowiem pojawiła się informacja (pochodząca od jednego z polskich operatorów) o nadchodzącej aktualizacji do Androida 4.4. Jak się teraz okazuje, była nazbyt optymistyczna; wydaje się, że „Zetka” powinna otrzymać najnowsze oprogramowanie po trzech młodszych modelach.

Francuski operator SFR od 3 marca udostępni Androida 4.4.2 dla LG G2 (chociaż część urządzeń już otrzymała KitKata).

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*