S

Falcon Pro, zdaniem wielu użytkowników jeden z najlepszych klientów Twittera na system Android, otrzymał kolejną aktualizację. Aplikacja wizualnie nie zmieniła się, ale za to znacznie przyspieszyła.

Joaquim Vergés, twórca Falcona Pro, ostatnio więcej czasu poświęcał innej swojej aplikacji – Flyne. Na szczęście nie zapomniał też o Falconie. Co przynosi wersja 2.1.3? Aplikacja obsługuje teraz protokół SPDY, co oznacza, że strony w wewnętrznej przeglądarce ładują się szybciej. Ponadto płynniej się przewijają, podobnie zresztą jak i Timeline. Szybciej ładują się też zdjęcia. Nie zabrakło również innych poprawek. Vergés poprawił między innymi funkcję szybkiego podglądu czy pracę wewnętrznej przeglądarki.

Przypomnę, że Falcon Pro nie jest dostępny w Google Play, ale aplikację można pobrać ze strony getfalcon.pro. Tutaj krótka instrukcja uruchomienia aplikacji, jeśli wcześniej nie została ona autoryzowana liczba tokenów już dawno została wyczerpana: http://blogi.dziennikzachodni.pl/technoblogia/2013/07/09/falcon-pro-czyli-ofiara-twittera/.

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*