Aplikacje na Androida: Sky Force 2014

Kategorie: Android, Aplikacje, Aplikacje na Androida, Gry

Tagi: , , , , ,

S

Legendarna strzelanka gliwickiego studia Infinite Dreams, Sky Force, ma już 10 lat. Pojawiała się na wielu mobilnych platformach, pamiętamy ją między innymi jeszcze z Symbiana – tak jak i następcę: Sky Force Reloaded. Teraz jednak dawny, „płaski” shooter wraca w nowej, mocno odświeżonej wersji 3D.

Z okazji 10-lecia Sky Force Infinite Dreams postanowiło wydać nową wersję gry, której idea jest wyjątkowo prosta; sterujemy małym pojazdem niszcząc hordy nadlatujących przeciwników. Pokonując kolejne levele ulepszamy nasz statek powietrzny i broń. Oczywiście każda kolejna mapa kończy się starciem z bossem. Shooter niczym prosto ze stojącego w salonie gier automatu ma tylko jedną wadę – jest niezwykle wciągający.

Po 10 latach zasady na szczęście się nie zmieniły, jednak gra wygląda teraz znacznie lepiej. Grafika jest świetna, a poziomy zróżnicowane. ID wprowadziło ponadto element rywalizacji; trzeba jednak zalogować się na Facebooka.

Co ważne, gra dostępna jest w Google Play za darmo. ID zastosowało wprawdzie system mikropłatności (dokupić można np. gwiazdki pozwalające szybciej rozwijać nasz pojazd), bez których można jednak grać. Ci, którzy chcą się pozbyć reklam muszą zapłacić niespełna 8 zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*