20140614_151220 (1280x960)

Mundialowej personalizacji naszego smartfonu ciąg dalszy. Dziś krótko o animowanej tapecie adidasa z oficjalną piłką brazylijskich mistrzostw świata, Brazucą.

Adidas jest jednym ze sponsorów mundialu i producentem oficjalnej piłki mistrzostw. Brazucę można sobie dokładnie obejrzeć dzięki animowanej, trójwymiarowej tapecie adidas 2014 World Cup. Piłka pojawia się na Maracanie; animacje pokazują m.in. aktualną pogodę w Rio de Janeiro, obiekt obejrzymy obracając się o 360 stopni. Piłkę można „kopnąć” do jednej z bramek, a środek murawy ma barwy zespołu, któremu kibicujemy. Z ekranów na trybunach możemy się przełączyć m.in. na „battle mode” (inne, agresywniejsze kolory). Te opcje dostępne się w widoku 3D (stadium mode).

Tapetę można przełączyć jednak również na widok 2D (classic mode). Tapetą jest po prostu fragment murawy ze zmieniającymi się elementami: flagą reprezentacji, którą wybraliśmy, logo Adidasa i Pucharem Świata. Piłką można wówczas „sterować” używając akcelerometru. Co ciekawe, w classic mode są do wyboru piłki ze wszystkich mistrzostw świata począwszy od 1970 roku, w których grano oficjalną futbolówką Adidasa (pierwszą był Telstar).

Do tapety możemy dodać specjalny widżet z zegarem, datą i flagą. W ustawieniach możemy bowiem znów wybrać swój ulubiony zespół.

Aplikacja jest dostępna w Google Play za darmo.

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*