S

Google dba o swoje smartfony i tablety. Dowód? Dziś kolejną aktualizację otrzymał mój wysłużony tablet, Nexus 7 (2012). Tym razem to najnowsza odsłona Androida KitKat w wersji 4.4.3.

Wszyscy, którzy faworyzują urządzenia z logo Nexus dobrze wiedzą, jaki jest ich największy atut. Chodzi oczywiście o częste i szybkie aktualizacje. Oczywiście jako pierwsze nowe wersje systemu dostają najnowsze urządzenia, ale i posiadacze starszych urządzeń mogą spokojnie czekać na update. Tak było w moim przypadku.

Pytanie, czy to nie jedna z ostatnich aktualizacji pierwszego Nexusa 7, który na mobilnym rynku zadebiutował dwa lata temu.

Aktualizacja, która przyniosła wersję 4.4.3, jak zwykle dostępna była OTA i nie była duża; miała niespełna 68 MB. Numer kompilacji: KTU84L. KitKat w najnowszej odsłonie wielkich zmian nie przynosi, poprawia jednak wydajność, stabilność i naprawia błędy.

W sieci można przeczytać, że wielu użytkowników N4 i N5 – te smartfony otrzymały KitKata 4.4.3 wcześniej – skarży się na aktualizację. Główne problemy dotyczą łączności Wi-Fi, nie działającego trybu automatycznej jasności ekranu i samoczynnych restartów. Najwyraźniej tablety wolne są od tych błędów, ponieważ w moim Nexusie 7 działa wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*