Aplikacje na Androida: Timely

Kategorie: Android, Aplikacje, Aplikacje na Androida

Tagi: , , , , ,

Timely

Jedną z podstawowych funkcjonalności naszych smartfonów jest budzik. Posiadacze urządzeń HTC, Sony czy Samsunga często korzystają z systemowych aplikacji, jednak wielu użytkowników sięga po inne rozwiązania do Google Play. Jedną z najlepszych alternatyw jest Timely.

Już w momencie pojawienia się w Google Play aplikacja miała wielu fanów. Ładny widżet, dużo opcji w ustawieniach (m.in. sprytny budzik – powoli wybudzający nas ze snu czy alarm na wszystkich urządzeniach dzięki synchronizacji w chmurze) i przede wszystkim efektowne motywy sprawiły, że Timely biło rekordy popularności, mimo że początkowo aplikacja była płatna. Sukces Timely szybko zwrócił uwagę Google, które – na początku zeszłego roku – kupiło dewelopera (Bitspin). Wkrótce potem aplikacja była już dostępna za darmo.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Teraz w Google Play pojawiła się kolejna wersja Timely; aplikacja została zaktualizowana do wersji 1.3. Zadowoleni powinni być zwłaszcza ci użytkownicy, którzy korzystają z Androida Lollipop (5.0.x) – teraz budzik jest w pełni kompatybilny z najnowszą wersją systemu. Co nowego przyniosła aktualizacja? Między innymi możliwość wyboru własnych dźwięków, powiadomienia (w belce notyfikacji) o nadchodzącym alarmie, pojawiła się też opcja dotycząca drzemki (aby włączyć drzemkę trzeba rozwiązać „test alarmowy”) czy kilka wizualnych usprawnień.

This slideshow requires JavaScript.

Kto nie korzystał jeszcze z Timely – zdecydowanie polecam. Wymagania: Android 4.0.3 lub nowszy.

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*