Aplikacje na Androida: HTC Sense Home

Kategorie: Aplikacje, Aplikacje na Androida, HTC

Tagi: , , , , ,

???????????????????????

W Google Play pojawiła się nowa aplikacja HTC – Sense Home, która zastąpiła BlinkFeed. To wręcz pozycja obowiązkowa dla wszystkich użytkowników smartfonów tajwańskiego producenta – aplikacja posiada bowiem funkcje najnowszego flagowca HTC, czyli One M9.

Aplikacja przynosi przede wszystkim widżet Home, który – w zależności od tego, czy jesteśmy np. w domu czy pracy – wyświetla zestaw najczęściej używanych przez nas aplikacji w danej lokalizacji. W Desire 816, który obecnie testuję, nie mam takiej możliwości, jednak posiadacze modeli One (M8 i M7) powinni już cieszyć się niemal pełną funkcjonalnością Sense Home, choć pamiętać trzeba, że niektóre opcje nowej aplikacji wymagają interfejsu Sense 7.

Po instalacji HTC Sense Home zauważyć można zmiany w wyglądzie interfejsu, pojawiają się znane z Androida 5.0 kolorystyczne wstawki. Ikonka aplikacji Motywy przenosi nas do sklepu – stąd możemy pobierać nie tylko całe motywy, ale i tapety, ikony oraz dźwięki. To jednak nie wszystko. HTC stworzyło serwis Themes (https://themes.htc.com/#/landing), w którym – po zalogowaniu – możemy tworzyć własne motywy.

HTCThemes

 

Nowa aplikacja pozwala na jeszcze większą niż do tej pory personalizację smartfonu, co z pewnością ucieszy wielu użytkowników urządzeń HTC.

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*