Samsung Galaxy Note 3 z nową (i ostatnią?) aktualizacją

Kategorie: aktualizacja, Android, Galaxy Note, Samsung

Tagi: , , , ,

20151011_115742

Galaxy Note 3 otrzymał nową aktualizację obejmującą głównie poprawki usterek i usprawniającą działanie urządzenia. System pozostał jednak bez zmian – to wciąż Android w wersji 5.0. Wiele wskazuje na to, że może to być ostatnia aktualizacja Note 3 – phablet nie znalazł się bowiem na liście smartfonów Samsunga, które mają otrzymać Androida 6.0 Marshmallow.

Nowa „łatka” dla Note 3 jest spora, ma 225,84 MB. Poprawia stabilizację i wydajność urządzenia, przynosi ponadto nową aplikację – to Smart Menedżer, znany już z najnowszych smartfonów Samsunga. Dzięki niej mamy pełną informację o pamięci RAM, pamięci urządzenia, użyciu baterii i zabezpieczeniach. W ustawieniach – nadal podzielonych na cztery zakładki – nie zauważyłem zmian.

20151011_115750

Czy to już ostatnia aktualizacja dla Note 3? Na oficjalnej liście urządzeń Samsunga, które dostaną najnowszego Androida nie ma – jak dotąd – tego urządzenia. Są za to Galaxy S5, Galaxy S5 LTE-A, Galaxy S5 Neo, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note Edge, Galaxy Note 4, Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Nie pojawiła się na razie informacja, czy ta lista zostanie powiększona o kolejne modele.

Twitter: @G_Lisiecki

Komentarze (5):

 1. Avatar
  cocosh

  Mam nadzieję, że w tej łacie będzie poprawiona komunikacja telefonu po bluetooth – bo już ma dosyć użeranie się z telefonu ze słuchawką BT, który po utracie połączenia ze słuchawką cały czas informuje mnie że jest z nią połączony, a w rzeczywistości nie jest, a ponownie połączenie jest nie lada wyzwaniem… koszmar! No i zauważyłem że niektóre gry na 5.0 przycinają się, a na 4.4.2 wszystko chodziło gładko! Jak można było tak spier*** zajefajny Note3???!

 2. Avatar
  Paweł

  To jest totalna porażka koniec z Samsungiem note 3 laguje i lacznasc z blututem katastrowa-Samsung po prostu usmierca swoim oprogramowaniem telefony żeby kupować nowsze ,ostatni model Samsunga…..

 3. Avatar
  RATOWNIK

  Mam nadzieje ze będzie następna. Zmuszanie przez samsunga połączenia z numerem alarmowym 112, nawet jeśli dzwonie pod 999, 998, 997. Jak dla mnie wydłuża to czas na ratowanie komuś życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*