Aplikacje na Androida: Fallout C.H.A.T.

Kategorie: Aplikacje, Aplikacje na Androida

Tagi: , , , ,

DSC_0017

Jeszcze w tym miesiącu w sprzedaży pojawi się Fallout 4 – na PC, Xbox One i Play Station 4, a twórcy gry, Bethesda Softwork LLC, dobrze wiedzą jak podgrzać atmosferę. Kilka miesięcy temu w Google Play pojawiła się gra Fallout Shelter, teraz – krótko przed premierą – można zainstalować Fallout C.H.A.T.

Twórcy aplikacji zachęcają: podkręć swoje nudne, stare wiadomości z C.H.A.T., czyli Codzienną Hybrydową Aplikacją Telekomunikacyjną, komunikuj się zgodnie z wytycznymi Vault-Tec. No tak, fani serii pewnie będą rozbawieni, gorzej jednak z tymi, którzy w Fallout nie grali. Aplikacja jest bowiem głównie skierowana do tych, którzy dobrze znają postapokaliptyczne klimaty Fallouta.

Czym jest Fallout C.H.A.T.? To aplikacja będąca w zasadzie zbiorem kilkudziesięciu emotikonów i GIF-ów, ze „specjalną klawiaturą” Fallout, pozwalająca tworzyć wiadomości, które potem można udostępniać np. w Hangoutach, Google+, na Twitterze, Instagramie, Facebooku, dodać do notatki czy wysłać mejlem. Nic odkrywczego, ale za to całkiem zabawne.

Darmowa aplikacja jest do pobrania stąd.

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*