Polska premiera Galaxy S7/S7 Edge i Samsung Guard S7

Kategorie: Galaxy, Gear, Samsung, Smartfony

Tagi: , , , , , , ,

Guard

W czwartek wieczorem, na służewieckim torze w Warszawie, odbyła się polska premiera Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge. Od piątku natomiast nowe flagowce koreańskiego producenta są w sprzedaży wraz z nowym programem Samsunga – Guard S7.

Na Służewcu premierę SGS7/Edge prowadzili dziennikarz Marcin Meller oraz Arkadiusz Wójcik, szef działu IM Samsung Electronics Polska. O nowych smartfonach wiadomo już wszystko od czasu światowej premiery, ale na specjalnych stanowiskach można było osobiście sprawdzić hardware’owe i software’owe nowości w obu urządzeniach. Były też m.in. nowe kamerki Gear 360, zegarki Gear S2, gogle wirtualnej rzeczywistości Gear VR oraz nowe akcesoria do SGS7/Edge. Wśród tych ostatnich zabrakło, niestety, zaprezentowanych na MWC w Barcelonie Lens Coverów (z szerokokątnym obiektywem i zoomem).

Wydarzeniem wieczoru okazała się zapowiedź programu Guard S7 dla tych, którzy kupili Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge w przedsprzedaży, albo kupią w ciągu trzech miesięcy od premiery. Co to oznacza dla użytkownika? Po pierwsze – ubezpieczenie ekranu na rok, obejmujące jedną naprawę. Po drugie – odkupienie produktu. Jeśli użytkownik SGS7/Edge będzie chciał kupić przyszłoroczny model dostanie możliwość odsprzedaży Samsungowi dotychczasowego telefonu – taka „wymiana” obniży cenę zakupu nowego urządzenia o około 1000 zł. Po trzecie – przedłużona gwarancja z dwóch do trzech lat i wreszcie na koniec – znana już dobrze aplikacja Samsung Knox zabezpieczająca telefon. Abu skorzystać z programu Guard S7 trzeba się zarejesterować – tutaj.

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*