Aplikacje na Androida: Euro 2016 Official App

Kategorie: Android, Aplikacje, Aplikacje na Androida

Tagi: , ,

20160602_110251

Francuskie finały mistrzostw Europy zbliżają się wielkimi krokami, reprezentacje weszły już w ostatnią fazę przygotowań do turnieju. A kibice? Oczywiście też mogą dobrze przygotować się do imprezy – na przykład instalując na swoich urządzeniach oficjalną aplikację UEFA.

Aplikacja dostarczy nam wszystkich niezbędnych informacji dotyczących poszczególnych reprezentacji, turnieju, meczów, grup, a także piłkarzy. Nie zabranie też statystyk. Jest też oczywiście zakładka z najnowszymi informacjami (będą materiały wideo i audio), a jeśli wybierzemy swoją drużynę będziemy otrzymywać odpowiednie powiadomienia. Dla tych, którzy wybierają się do Francji są też informacje o biletach.

Aplikacja została w środę zaktualizowana, wśród nowości znalazły się między innymi rozbudowane strony piłkarzy z profilami, meczowymi statystykami czy najnowszymi wiadomościami. Wybranych graczy można w aplikacji obserwować – nie przeoczymy wówczas żadnej informacji związanej z danym zawodnikiem.

To aplikacja, którą na swoich urządzeniach powinni zainstalować nie tylko ci, którzy futbolem żyją na co dzień. Można ją pobrać tutaj. No cóż, byle do 10 czerwca…

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*