Pakiet dla sportowców stworzony przez Under Armour i HTC wkrótce w Polsce

Kategorie: akcesoria, HTC

Tagi: , , , , , ,

4

W trzecim kwartale tego roku do sprzedaży w Polsce trafić ma zestaw Connected Fitness. To cały ekosystem stworzony przez Under Armour i HTC, który jest przeznaczony przede wszystkim dla sportowców.

Wśród urządzeń Connected Fitness jest przede wszystkim UA HealthBox, który umożliwia zintegrowane podejście do dokładnego mierzenia postępów zdrowotnych i kondycyjnych. UA HealthBox tworzą UA Band, sportowa opaska na rękę mierząca kroki, odległość, tętno spoczynkowe oraz monitorująca cykl snu, UA Heart Rate, czyli kompaktowy monitor rytmu serca oraz UA Scale – waga z Bluetooth i Wi-Fi mierząca wagę ciała oraz procentową zawartość tkanki tłuszczowej.

UA HealthBox współpracuje z platformą UA Record (oprogramowanie dostępne dla systemów Android oraz iOS), pełniącą funkcję bazy danych związanych z treningiem i naszą kondycją. UA Record pozwala uzyskać całościowy obraz stanu zdrowia z podziałem na sen, kondycję, aktywność i żywienie – w jednym intuicyjnym widoku.

W pakiecie Connected Fitness znalazły się ponadto inteligentne buty (UA SpeedForm Gemini 2 Record Equipped), które zbierają i przechowują takie dane, jak godzina, data, czas, odległość czy interwały biegu oraz UA Headphones Wireless słuchawki zaprojektowane przez JBL i wykonane z wytrzymałych materiałów (źródło: HTC).

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*