Nowe głośniki Bose: SoundLink Revolve i SoundLink Revolve+ (cena)

Kategorie: akcesoria, Bose, SoundLink

Tagi: , , ,

Firma Bose zaprezentowała dwa nowe głośniki Bluetooth – SoundLink Revolve oraz SoundLink Revolve+. Głośniki rozprowadza dźwięk w 360 stopniach.

Jak podkreśla producent, konstruując głośniki opracowano nowy pakiet akustyczny, a następnie dopasowano go do cylindrycznego kształtu i aluminiowej obudowy. Głośniki posiadają zdwojony system chłodzenia i potężny przetwornik skierowany do dołu, wprost na nowy, opatentowany deflektor akustyczny. Odizolowano ponadto podwyższone ciśnienie; powstała w ten sposóbpułapka” basowa, która eliminuje zniekształcenia. Dźwięk emitowany jest równomiernie w każdym kierunku bez konkretnego referencyjnego punktu odsłuchu i zmian charakterystyki.

Co ważne, oba modele Revolve posiadają zabezpieczenia klasy IPX4, które chronią je przed zachlapaniem czy deszczem. Gwint 1/4″ umożliwia montaż głośników na statywach, co z kolei ułatwia słuchanie w ogrodzie czy na imprezach w plenerze. Revolve ma 15,2 cm wysokości, 8,2 cm głębokości, waży 0,6 kg i ma zapewniać do 12 godzin pracy na baterii. Revolve+ jest nieco większy, ale i wydajniejszy – niecałe 18,4 cm wysokości, 10,5 cm głębokości i waga ok. 0,9 kg, a akumulator ma zapewniać do 16 godzin nieprzerwanego odsłuchu. Oba modele umożliwiają parowanie ze smartfonami (z systemami iOS i Android) przy pomocy modułu NFC, a zintegrowane mikrofony wspierają komunikację z Siri czy Google Voice Assistant. Głośniki wyposażono także w funkcję głosowego wsparcia konfiguracji. Aplikacja Bose Connect może połączyć głośniki SoundLink w dowolną kombinację. Nowy tryb stereofoniczny umożliwia lewo- i prawostronne parowanie, a tryb Party Mode umożliwia równoczesne odtwarzanie tej samej muzyki na wielu głośnikach.

Ceny? SoundLink Revolve kosztować ma 999 zł, natomiast SoundLink Revolve+ 1499 zł. Głośniki sprzedawane będą w dwóch kolorach: Triple Black i Lux Gray (źródło: Bose).

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*