Tak będzie wyglądał nowy iPhone SE?

Kategorie: Apple, iPhone, nowości

Tagi: , , , ,

Dwa lata temu Apple wprowadziło na rynek bardzo dobrze przyjętego iPhone’a SE. Teraz mówi się o jego następcy. Będzie to iPhone SE 2 lub iPhone SE (2018). Pojawiły się nowe rendery urządzenia, stworzone na podstawie szkła ochronnego przygotowanego dla tego modelu. Jeśli rzeczywiście tak będzie wyglądał nowy SE – ma wielkie szanse powtórzyć sukces poprzednika.

Przypomnieć warto, że iPhone SE był propozycją dla tych fanów iUrządzeń, którzy raczej niechętnie spoglądali na stale rosnące ekrany, a za wzór kompaktowego iPhone’a uważali modele oznaczone cyfrą 5. Okazało się, że iPhone SE, wykorzystujący ponadczasowy design iPhone’a 5 oraz 5S był rynkowym sukcesem, w czym – a jakże – sporą zasługą była cena; niższa od wchodzących na rynek topowych modeli.

Szkło ochronne, które najprawdopodobniej przygotowane zostało dla nowego iPhone’a SE pokazuje, że ekran urządzenia będzie miał podobne wycięcie jak w iPhone X. Co więcej, podobnie jak w jubileuszowym iUrządzeniu zabraknie przycisku Home, a tym samym i Touch ID – ekran odblokowywany będzie więc przy pomocy Face ID. Szkło ochronne zostało ponadto porównane z iPhone SE, co pokazuje, że nowy model będzie miał wprawdzie większy ekran, ale nieco mniejsze rozmiary. Potwierdza to również schemat CAD, zgodnie z którym smartfon miałby wymiary 121,04 x 55,82 mm. Dla porównania – oryginalny iPhone SE ma 123,8 x 58,6 mm. Dodać warto, że w kontekście nowego urządzenia Apple mówi się także o funkcji bezprzewodowego ładowania. (źródło: MobileFun)

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*