Oppo wkrótce wchodzi do Polski. Serwis i naprawa smartfonów – w Piasecznie

Kategorie: Oppo, Smartfony, wiadomości

Tagi: , , , ,

Niedawno ujawniona została data wejścia Oppo Electronics Corporation, jednego z najpopularniejszych chińskich producentów smartfonów, na polski rynek. Teraz wiadomo już także, jaka firma zajmie się serwisem i naprawą urządzeń Oppo.

Przypomnieć warto, że Oppo oficjalnie pojawi się w Polsce 31 stycznia. Przedstawiciele firmy ogłoszą wówczas portfolio urządzeń dostępnych na naszym rynku, a także ich ceny oraz punkty sprzedaży. Wiadomo już, że nowe urządzenia chińskiego producenta objęte są 24-miesięczną gwarancją – dotyczy to zarówno samych smartfonów, jak i wbudowanych baterii. Z kolei dołączone do zestawów akcesoria posiadają 6-miesięczny okres gwarancyjny. Co zrobić w przypadku ewentualnych awarii? Chiński producent zabezpieczył już także tak zwaną opiekę posprzedażową. Zapewni ją serwis S.B.E. Polska z Piaseczna, który naprawia między innymi iPhone’y czy smartfony Huawei.

Korzystanie z serwisu ma być bardzo łatwe. Zarówno na stronie serwisu, jak i startującej niebawem polskiej stronie marki, pojawią się formularze, które przekierują zapytanie do zespołu techników. Dostępna będzie także opcja kontaktu telefonicznego oraz bezpłatny chat online z konsultantem. W przypadku konieczności zwrotu, wymiany bądź naprawy urządzenia cały proces przebiega w formacie door-to-door – kurier przyjedzie w umówionym terminie pod wskazany adres, odbierze smartfon i przekaże go do serwisu. W takich przypadkach konsumenci będą mogli na bieżąco monitorować status naprawy na stronie serwisu. Usługa jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników smartfonów Oppo zakupionych w oficjalnej dystrybucji, bez względu na model. (źródło: mat. prasowe, grafika: Oppo)

Twitter: @G_Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*